BMP na JPG

Konwertuj bezpłatnie online BMP na JPG

Załadowany typ pliku:
Wybierz typ pliku:

Konwersja w trzech krokach

  1. Załaduj plik
  2. Wybierz docelowy rodzaj pliku
  3. Pobierz plik!
konwersja.bmp do .jpg
Szanujemy twoją prywatność! Twoje połączenie jest szyfrowane w 256 bitach.
Polityka prywatności
Dodaj Konwerter-online.pl do zakładek
Reklama:

Format bitmapy został wprowadzony już w systemie Windows 3.0, czyli w 1990 roku. Bitmapy rozpoznawane są po końcowym BMP, a tymczasem format jest dość przestarzały – tylko z tego powodu warto przekonwertować BMP na JPG. Ponadto format bitmapy jest rzadko używany w Internecie, ponieważ pliki są wręcz niepotrzebnie duże. Pokażemy Ci, jak używać file-converter-online.com do konwertowania plików bitmap na pliki obrazów JPG za jednym razem. W oprogramowaniu graficznym obsługa plików bitmapowych nie stanowi problemu; programy takie jak Photoshop lub GIMP mogą natywnie obsługiwać pliki BMP. Tutaj również mogą wystąpić drobne opóźnienia lub trudności w przetwarzaniu. Ponieważ nawet jeśli mapy bitowe mają technicznie dość prostą strukturę, głębia kolorów 16 lub 32 bity na piksel zapewnia miejsce na ekstremalne ilości danych. Szczególnie wolniejsze komputery mają problemy z wydajnym wyświetlaniem tych danych. Zdecydowanie jednak powinieneś przekonwertować mapy bitowe do pracy w Internecie, załadować na strony takie jak Facebook czy Twitter, wysłać e-mailem lub po prostu zapisać na tablecie smartfona.

Szybko i łatwo – jak zamienić mapy bitowe na pliki JPG

Tutaj sensowne jest natychmiastowe przekonwertowanie BMP na JPG. JPG jest formatem mocno skompresowanym, ale jest to standard obrazu w Internecie. Od smartfonów po zaawansowane komputery PC, każde urządzenie może obsługiwać pliki JPG, a aparaty również zwykle zapisują w formacie JPG. Pliki JPG są preferowane przez wiele witryn internetowych i są idealnym załącznikiem do wiadomości e-mail. Nie ma również niepotrzebnych ilości danych podczas osadzania plików JPG w dokumentach Word. Chociaż możesz łatwo konwertować mapy bitowe do formatu JPG za pomocą oprogramowania do edycji obrazu, nie zawsze jest to najbardziej praktyczne. Z jednej strony działa to lepiej z mniejszymi bitmapami, z drugiej strony potrzebujesz oprogramowania w pierwszej kolejności.Konwersja BMP do JPG za pomocą file-converter-online.com działa szybciej i bez pobierania – wszystko, co tutaj musisz zrobić, to załadować plik BMP i podczas jest konwertowany w tle, otrzymasz do pobrania obraz JPG o zmniejszonym rozmiarze.

8.3/10(123 głosy)

Aktualnie obsługujemy następujące konwersje z BMP plikami:

Wszystkie konwertery

Informacje o rozszerzeniach konwersji z BMP na JPG

Od: BMP

Dwuwymiarowa grafika rastrowa Bitmapa funkcjonuje od 1990 r. Została wprowadzona w systemie Windows 3.0 , teraz ma już piątą wersję. Jednak pliki BMP czwartej i piątej generacji są niezwykle rzadkie. Bitmapa systemu Windows używa głębi kolorów do 32 …

Rozszerzenie pliku: .bmp
Więcej informacji i konwerterów dla BMP

Do: JPG

JPG to format danych do przechowywania informacji w formie obrazu. Został on zdefiniowany w 1992 roku przez Joint Photographic Experts Group . Od tego czasu JPG jest stale dalej rozwijany. Informacja w formie obrazu nie musi być typową ilustracją, ch …

Rozszerzenie pliku: .jpg
Więcej informacji i konwerterów dla JPG

Samouczek-wideo: BMP na JPG

Dzięki Konwerter-online.pl przekonwertujesz plik jednego typu na inny. My zadbamy o Twoją prywatność i zajmiemy się plikami. Dodatkowo, nie musisz się rejestrować na konwerter-online.pl. Oferujemy usługę w przeglądarce, więc nie ma znaczenia, czy używasz systemu Windows, Aplle OSX czy Linux.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
X